top of page

CAREERS

FELADATOK
  • Új ügyfelek (fogorvosok) akvirálása jól előkészített leadek alapján, de akár hideghívások és -látogatások által is

  • Kiállításokon és szakmai konferenciákon a cég képviselete

  • További termékek és csomagok hatékony értékesítése meglévő ügyfelek számára

  • A tevékenység pontos adminisztrálása CRM-ben, rendszeres jelentések a vezetők felé

ELVÁRÁSOK
  • Tapasztalat fogászati értékesítésben, meglévő kapcsolati háló ebben a szektorban

  • Jó kapcsolatteremtő készség, agilis személyiség, eredményorientált, de mégis ügyfélközpontú szemlélet

  • Proaktív ötletek, kezdeményezések

  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Nem alapfeltétel, de előny

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Országosan bárhonnan végezhető

SALES MANAGER

( Szeged )

Cégünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.

Bővülő értékesítési csapatunkba Fogorvos-látogató Sales Managert keresünk!

Csatlakozz a Dicomlab Dental Kft. csapatához és légy részese egy innovatív és dinamikus vállalkozásnak!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Részese lehetsz a piacon egyedi orvostechnológiai megoldások terjesztésének

  • Nálunk nem egy sokadik tömegterméket kell értékesítened, hanem egy világszinten is egyedi, rendkívül innovatív rendszerrel kell megismertetned a piacot

  • Nagyon erős szakmai hátteret biztosítunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+bónusz+céges autó

  • Távmunka lehetőség

  • Amennyiben mégis bejárnál, Szeged legjobb helyén lévő modern, korszerű és hangulatos iroda vár

Küldd el fényképes önéletrajzodat a hr@dicomlab.com email címre.​

bottom of page